BIOFER – Pre spokojné zvieracie brušká

O nás

Združenie BIOFER je malá rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1991 v Prešove. Sme absolventi Vysokej školy poľnohospodárskej v Nitre. Ostali sme verní svojej odbornosti a profesionálnemu zameraniu v danom odbore a rozhodli sme sa, že budeme vyrábať kvalitné krmivá pre domácich miláčikov.

Zameriavame sa na výrobu krmív pre spoločenské zvieratá. Pri výbere surovín uprednostňujeme prírodné a živočíšne produkty, vyhýbame sa chemickým konzervačným látkam a dochucovadlám. Sama príroda nám napomáha k vytváraniu receptúr, ktoré prospievajú k zdravému rastu našich domácich miláčikov. Ako príklad uvádzame slnečnicu a ľan, potrebné pre zdravú a lesklú srsť a zároveň ideálnym pomerom zabezpečujúce v krmivách omega3 a omega6 kyseliny. Bodliak priaznivo pôsobí na pečeň, hliva podporuje imunitný systém, živočíšny kolagén kĺby, urologické bylinky pomáhajú správnej funkcii obličiek, tanín zmierňuje zažívacie problémy a zároveň pohlcuje nežiaduce pachy zo stolice vašich domácich miláčikov.

Ako prví v Európe sme začali používať prírodné huminové látky, ktoré sú ideálné na detoxikáciu organizmu ako pre zvieratá, tak aj pre človeka. Vyrábame široký sortiment krmív pre psov, mačky, králikov, nosnice, ošípané, kurčatá. Predávame aj doplnkový tovar ako sú konzervy pre psov, salámy pre psov a v súčasnosti sa zameriavame aj na výrobu funkčných pamlskov pre psov (s obsahom kolagénu, bodliaka, tanínu či hlivy).

Ako prví na Slovensku sme začali spracovávať sójové bôby na extrudovanú plnotučnú sóju a prispeli tak k zvyšovaniu úžitkovosti zvierat slovenských chovateľov. Ako slovenskí výrobcovia uprednostňujeme suroviny od slovenských prvovýrobcov. Všetky krmivá a pochutiny sú bez použitia GMO.

0

Your Cart